SVS TRANSPORTS DIVDESMIT GADU JUBILEJA

Kompānija SVS Transports izdarīja savus pirmos soļus starptautisko kravu pārvadājumu sfērā tālajā 1998. gadā. Tas, kas toreiz mums likās par nesasniedzamu perspektīvu, tagadnē kļuva par esošiem un neatgriezeniskiem notikumiem. Un brīnumaina diena 11. maijs iezīmējās ar to, ka mēs – viens no pati lielākiem transporta uzņēmumiem Daugavpilī – nosvinējām savu divdesmit gadu jubileju.

Divās desmitgadēs SVS Transports nogāja ceļu no nelielas firmas, kuras īpašumā bija tikai divas automašīnas, līdz pilnīgi ietekmīgam Latvijas kravu pārvadājumu tirgus spēlētājam. Šodien mūsu rīcībā lielas teritorijas ar mūsdienīgu biroja ēku, daudzējādām noliktavu platībām un remonta cehu, ka arī diezgan liels autoparks, kas sastāv no puspiekabēm, autovilcieniem un atvērtām platformām negabarīta kravu transportēšanai. Tik spēcīga ražošanas bāze kopā ar draudzīgu augsti kvalificētu speciālistu komandu ļauj mums ne tikai saglabāt stabilas līdera pozīcijas, bet arī izvirzīt sevis priekšā ļoti ambiciozus mērķus.

Bez šaubām, SVS Transports efektīvas darbības garantija visos laikos bija un paliek darījumu partneri. Ar tiem mūsu firmu saista daudzi savstarpējas sadarbības gadi. Savukārt, savā divdesmitā Dzimšanas dienā mēs steidzamies izteikt īpašu pateicību saviem draugiem un līdzgaitniekiem par ilggadīgu kopējo darbu un novēlam viņiem veiksmi, uzplauksmi un ilgus laimīgus gadus transporta biznesā!