PAR MUMS

Vispieprasītākais un ekonomiski visizdevīgākais transporta pakalpojumu veids šodien ir kravu pārvadājumi, kuriem piemīt operativitāte un manevrēšanas spēja.

SVS Transports: nevainojamas kvalitātes garantija

Vairāk nekā 20 gadus mūsu kompānija nodarbojas, galvenokārt, ar pārvadājumiem starp Eiropas valstīm un NVS valstīm.

Tik ilgu laiku pastāvot mūsu komandai, kas spēj veiksmīgi un laicīgi veikt savu darbu, mēs esam guvuši nenovērtējamu pieredzi un daudz pastāvīgo klientu, kas mums uzticas.

Par prioritātēm mūsu darbā mēs uzskatām:

  • sniegto pakalpojumu nevainojamu kvalitāti;
  • drošumu;
  • godīgumu;
  • drošības garantiju.

Pirms doties ceļā,
katra automašīna iziet rūpīgu pārbaudi,

Z

Kas izslēdz iespējamās nepatikšanas ceļā un piegādes termiņu neievērošanu. Ir vērts pieminēt, ka piegādes ātrums ir atkarīgs no pareizi sastādītā maršruta. Optimālā ceļa izvēle un spēja to operatīvi koriģēt nepieciešamības gadījumā – ir mūsu profesionāļu priekšrocība.

Z

Izmantojiet SVS Transports pakalpojumus, un Jūsu krava noteikti tiks piegādāta laicīgi!

Z

Ir vērts pieminēt, ka piegādes ātrums ir atkarīgs no pareizi sastādītā maršruta. Optimālā ceļa izvēle un spēja to operatīvi koriģēt nepieciešamības gadījumā – ir mūsu profesionāļu priekšrocība.

MŪSU RĪCĪBĀ IR
PERSONĪGAIS AUTOPARKS

Autovadītāji un mehāniķi iziet ļoti stingru atlasi pirms sāk strādāt pie mums. Viņiem piemīt ne tikai augstā profesionalitāte, bet arī atbildības sajūta, spēja ātri pieņemt nepieciešamus lēmumus un cieņa pret mūsu klientiem.

Mēs pārvadājam dažāda veida kravas, neatkarīgi no sarežģītības.

Priekš mums katrs pasūtījums ir svarīgs un gaidīts. Mūsu kompānija ir ieinteresēta pastāvīgajā un ilglaicīgajā sadarbībā, tāpēc pieeja katram potenciālajam klientam ir individuāla. Mēs strikti pildām savas saistības, mūsu cenas ir pieejamas, un mūsu pateicīgie klienti vienmēr ir apmierināti ar pakalpojumu kvalitāti.

Izmantojiet SVS Transports pakalpojumus, un Jūsu krava noteikti tiks piegādāta laicīgi!

Profesionalitāte, atbildība un pienākumu racionāla sadale palīdz kompānijai SVS Transports ieņemt vienu no vadošajām pozīcijām starp uzņēmumiem, kas nodarbojas ar kravu pārvadājumiem.